Praktische informatie, prijzen, zomercursus, data.
Er zijn verschillende manieren om deel te nemen aan de cursus/les bij Art of Bellydance; een jaar lidmaatschap, een kwartaal cursus, losse les of proefles.
Je bent welkom om in de zaal mee te bewegen of vanuit je woonkamer (via Zoom).
‘Of je nou in contact wilt komen met je buik, de vreugde wilt ervaren van dans en beweging of je conditie, kracht en souplesse wilt verbeteren. Door mee te doen met de wekelijkse lessen heb je precies die stok achter de deur om dat te bereiken’. Kom je een keer proberen?
Jaarabonnementen
Losse lessen, proeflessen en cursus
Je bent welkom om vrijblijvend eenmalig een proefles te volgen. Twijfel je? Lees wat andere mensen ervan vonden.
Ben je jaarmember? Dan krijg je elk jaar nog een aantal leuke extra's
BellyVision is de online leeromgeving van de Dansschool. Via deze weg heb je toegang tot online video lessen, videotips en FAQ sessies.
BellyVision is te bereiken via de website of via de app: (Bueno student app via apple store of Google Playstore)
Elk kwartaal komen we (online) samen. Leana beantwoord vragen over allerhande onderwerpen, waarbij de focus ligt op geschiedenis, cultuur en muziek rondom buikdans. Vragen mogen vooraf ingestuurd worden en de sessies kunnen achteraf teruggekeken worden.
Elke zomer zijn er zomerworkshops in de maand juli en augustus, extra lange lessen voor de warme zomermaanden. Totaal 10,5 uur aan lessen, los te boeken of via je jaarmembership vrij (afhankelijk van je membership) te volgen.
Geen les
27 dec – 6 jan kerstvakantie
19 feb – 27 feb voorjaarsvakantie
30 april t/m 8 mei meivakantie (dodenherdenking en bevr. festival)
16 juli t/m 7 aug Zomervakantie
15 okt t/m 23 okt Herfstvakantie
5 dec Sinterklaas
24 dec t/m 8 jan Kerstvakantie
HET dansfeest van het Noorden met de fijnste beats uit het Midden-Oosten, inspirerende buikdansoptredens en goed gezelschap!
25 juni in Groningen! Meer informatie of bestel je ticket hier